Ünlü oyuncu Evan Rachel Wood 2 kez tecavüze uğramış

Westworld dizisinde Dolores karakterini oynayan Evan Rachel Wood kimdir? Evan Rachel Wood tecavüze uğradığını anlattı. Evan Rachel Wood'a sevgilisi tecavüz etmiş.

Ünlü oyuncu Evan Rachel Wood 2 kez tecavüze uğramış - Sayfa 1

İKİ KEZ TECAVÜZE UĞRAMIŞ Dünyanın konuştuğu Westworld dizisinin masum Dolores’ini canlandıran 29 yaşındaki ünlü oyuncu Evan Rachel Wood, bar işletmecisi olan sevgilisi tarafından iki kez tecavüze uğradığını açıkladı.

Ünlü oyuncu Evan Rachel Wood 2 kez tecavüze uğramış - Sayfa 2

Rolling Stone dergisine konuşan ünlü oyuncu, ‘Biz birlikteyken iki kez sevgilim tarafından tecavüze uğradım. Bir bar sahibi tarafından, farklı iki ortamda… İnsanların daha fazla sessiz kalması gereken bir zamanda yaşadığımıza inanmıyorum. Dünyamızda küstah bir bağnazlık ve seksizme daha fazla yer vermemeliyiz.’

Ünlü oyuncu Evan Rachel Wood 2 kez tecavüze uğramış - Sayfa 3

EMİN DEĞİLDİM “İlk kez sevgilim tarafından başıma geldiğinde bunun bir tecavüz olduğundan emin değildim" diyen 29 yaşındaki oyuncu Evan Rachel Wood, “İkinci defa olduğunda bu düşüncenin benim hatam olduğunu ve bununla daha çok savaşmam gerektiğini düşündüm ama korktum" ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Evan Rachel Wood 2 kez tecavüze uğramış - Sayfa 4

İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNDÜM 22 yaşındayken intihar girişiminde bulunduğunu itiraf eden ünlü oyuncu, kadınlardan hoşlandığını fark ettiğinde 4 ya da 5 yaşında olduğunu ve 2011 yılında biseksüel olduğunu açıkladığını belirtti.