Ünlü oyuncu babasından hamile kaldığını itiraf etti!

Geçmişte uğradıkları tacizleri son dönemde dile getirmeye başlayan Hollywood ünlülerine bir yenisi daha eklendi. Ünlü oyuncu Sally Field, 17 yaşındayken üvey babasından hamile kaldığını ve kürtaj yaptırdığını açıkladı.

Ünlü oyuncu babasından hamile kaldığını itiraf etti! - Sayfa 1

Geçmişte uğradıkları tacizleri son dönemde dile getirmeye başlayan Hollywood ünlülerine bir yenisi daha eklendi. Ünlü oyuncu Sally Field, 17 yaşındayken üvey babasından hamile kaldığını ve kürtaj yaptırdığını açıkladı. New York Times'a konuşan Sally Field, 17 yaşındayken de hamile kaldığını ve Meksika'da bugüne kadar gizlediği bir kürtaj geçirdiğini ekledi.

Ünlü oyuncu babasından hamile kaldığını itiraf etti! - Sayfa 2

Yakında In Pieces adını taşıyan anı kitabı yayınlanacak olan Sally Field, uğradığı taciz konusunda bugüne kadar sessiz kaldığını çünkü "bir sesi olduğunu bilmediğini" söyledi. Şu anda 71 yaşında olan Sally Field, tacize uğradığını annesine anlattığını da sözlerine ekledi. Ünlü oyuncu annesinin kendisine bu konuda destek olduğunu belirtti.

Ünlü oyuncu babasından hamile kaldığını itiraf etti! - Sayfa 3

Sally Field, In Memories adlı kitabında Jocko lakabıyla tanınan üvey babası hakkında şunları yazdı: "Eğer Jocko sadece zalim ve kavgacı olsaydı yer şey daha kolay olabilirdi. Ama öyle değildi."

Ünlü oyuncu babasından hamile kaldığını itiraf etti! - Sayfa 4

Sally Field, uğradığı tacizin bir kere ile sınırlı kalmadığını 17 yaşına gelinceye kadar tekrarlandığını belirtti. "Kendimi çaresiz bir çocuk gibi hissediyordum. Başıma gelenler beni güçlendirdi. Ama ben sadece bir çocuk gibi hissetmek, sadece bir çocuk olmak isterdim" diye yazdı.