BIST 4.505
DOLAR 18,84
EURO 20,22
ALTIN 1.137,95

Ünlü markanın hamburgerinden çıktı! Türkiye'de şubeleri var

Ünlü markanın hamburgerinden çıktı! Türkiye'de şubeleri var

Brezilya'da Edmagno Silva adında kişi pazar günü Burger King'ten iki adet hamburger sipariş etti. İddiaya göre, gelen hamburgerden bir ısırık alan Edmagno hemen ısırdığını kustu. Isırık ile fark ettiği hamburger etinde onlarca kurtçuk vardı.

Ünlü markanın hamburgerinden çıktı! Türkiye'de şubeleri var

Hamburger sevenler için oldukça kötü bir haber. Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinde binlerce şubesi bulunan hamburger markası bu kez herkesi şok etti. Hem de çoğu kişinin büyük lezzet alarak tükettiği hatta bağımlılık noktasına gelen hamburger sevenlerin Türkiye'de sıkça gittikleri bir markada yaşandı bu olay. Sipariş verilen hamburgerin içinden çok sayıda kurt çıktı. Hem de canlı. Brezilya'nın başkenti Brasilia'da Edmagno Silva adında kişi pazar günü kendisi ve yanındaki kadın için ünlü markanın şubesine giderek iki adet hamburger sipariş etti. İddiaya göre, gelen hamburgerden bir ısırık alan Edmagno hemen ısırdığını kustu. Isırık ile fark ettiği hamburger etinde onlarca kurtçuk vardı. Olay Brazilya’daki haber siteleri ve forumlarda da paylaşıldı.

Ünlü markanın hamburgerinden çıktı! Türkiye'de şubeleri var

Brazilya’daki haber sitelerinin geçtiği bilgiye göre, durumu hamburger firmasının yetkililerine bildiren Edmango Silva tatmin edici yanıtı alamayınca kayıt etmiş olduğu 15 saniyelik görüntüleri insanlarla paylaştı. Video kısa sürede yayıldı. Burgerin içinde kurtcuk çıkan hamburger videosunu yüz binlerce insan izlerken, geçen yıl da Mcdonalds'ın Tayland'daki bir şubesinde müşteriye verilen kahvenin içinde hamamböceği bacakları olduğu ortaya çıkmıştı. Bunun ardından Mcdonalds özür dilemişti.