Ünlü iş adamı bu görüntüyü paylaştı sosyal medya onu konuştu

Ünlü iş adamı bu görüntüyü paylaştı sosyal medya onu konuştu

Sovyetler Birliği'nin dağılmasının ardından Rusya'daki emtia mübadelesini kuran isim olarak tanınan Rus asıllı milyarden iş adamı German Sterligov, sosyal medyada paylaştığı görüntülerle ses getirdi.

Ünlü iş adamı bu görüntüyü paylaştı sosyal medya onu konuştu - Sayfa 1

İlginç yaşam tarzıyla tanınan ve ultra ortodoks inançlara sahip olmasıyla bilinen iş adamı German Sterligov'un son paylaşımı şaşkınlık yarattı. German Sterligov, altı yanan, içi su dolu dev bir tencerenin içine girdi. Tencerenin içindeki sıcak su ile yıkandığı görülen German Sterligov, bu yöntemin çeşitli hastalıkları ve sağlık sorunlarını tedavi etmede oldukça etkili olduğunu savundu.

Ünlü iş adamı bu görüntüyü paylaştı sosyal medya onu konuştu - Sayfa 2

Tencerenin içinde oldukça keyif aldığı görülen iş insanı, ilginç uygulama için 'otur ve keyfine bak' sözlerini söyledi. Tuhaf tedavi yöntemini herkese öneren German Sterligov, tenceredeki suyun içine şifalı otlar ve çok miktarda tuz attığını belirtti.

Ünlü iş adamı bu görüntüyü paylaştı sosyal medya onu konuştu - Sayfa 3

İçine girdiği tencerenin gerçek bakırdan yapıldığını söyleyen German Sterligov, tencerenin 200 yıllık olduğunu ve modern örnekleri gibi zararlı kimyasallardan üretilmediğini vurguladı.

Ünlü iş adamı bu görüntüyü paylaştı sosyal medya onu konuştu - Sayfa 4

German Sterligov ayrıca tencerenin ağır yükleri taşıyacak kadar dayanıklı olduğunu ve 500 litre kadar su alabildiğini ifade etti.