Umut Kaç kimdir O Ses Türkiye 2019 finalisti yaşı kaç?

O Ses Türkiye 2019 finale kimler kaldı sorusu netleşti. 2019 O Ses Türkiye final sahnesine çıkacak isimlerinden biri de Beyaz'ın takımından genç yetenek Umut Kaç oldu. Peki Umut Kaç kimdir, kaç yaşında, aslen nereli sevgilisi var mı?

O Ses Türkiye 2019 finale kalanlar netleşti, bu akşam son kez final sahnesine çıkacak isimler belli oldu. O Ses Türkiye finalinde bu akşam toplam 6 yarışmacı yarışaca. Beyaz 3 yarışmacısı ile, Murat Boz 2 yarışmacısı ile Hadise ise 1 yarışmacısı işe final sahnesinde olacak. Seda Sayan ise finale yarışmacı çıkaramayacak.

Beyaz final sahnesine en çok yarışmacı taşıyan yarışmacı oldu. Bu akşam O Ses Türkiye finalinde Beyaz'ın takımından 3 yarışmacısı yarışacak. Büyülü sesi ile daha ilk elemede 4 jüriyi de kendine döndürmeyi başaran Umut Kaç finalistler arasında. Peki kimdir bu genç yetenek Gülce Kahtalı...

Umut Kaç aslen Tunceli doğumlu. Umut Kaç daha ilk elemede sesiyle adeta herkesi büyülemişti. Sergilediği performansla 4 jüri üyesini de döndürmeyi başaran yarışmacı, jüriden büyük övgü almış ve Beyaz'ın takımında yer almıştı.

Umut Kaç, 'Allı Turnam' Türküsünü seslendirdi. Türküye başlar başlamaz Beyazıt Öztürk butona basarak döndü. Ardından Hadise ve Murat Boz da bu güzel sese kayıtsız kalamadılar. Jüri üyelerinin isteği üzerine Umut Kaç, 'Allı Turnam' türküsünü ikinci kez seslendirdirmişti.