Ümraniye'deki dehşet kamerada: Sonrası korkunç!

İSTANBUL Ümraniye’de aylar önce yaşanan servis kavgasında yaralanan Ramazan Sarı, tedavi görmek için eşi ile birlikte geldiği Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde silahlı saldırıya uğradı. Ramazan Sarı ve eşi olayda hayatını kaybederken, saldırgan olay yerinden kaçtı.

İstanbul Ümraniye'de geçen yıl eylül ayında servisçiler arasında yaşanan silahlı kavgada Cüneyt E. hayatını kaybetmişti. Bu olaydan 8 ay sonra Cüneyt E.'nin kardeşi Feyyaz E. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil servisi önünde kurşun yağdırdı.

Kardeşinin hayatını kaybettiği kavgada yaralanan Ramazan Sarı ve eşi Suzan Sarı'yı gözünü kırpmadan öldürdü, arkasını dönüp hiçbir şey olmamış gibi kaçtı.

Tedavisi için Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gelen Ramazan Sarı ile eşi Suzan Sarı acil servis önünde saat 12.30 sıralarında silahlı saldırıya uğradı. Saldırganın kurşun yağmuruna tuttuğu Ramazan Sarı'nın başına 6 kurşun isabet etti. Suzan Sarı ise sırtından ve bacağından vuruldu. Saldırı sırasında hastane önündeki iki kadın da seken kurşunlardan yaralandı.