BIST 1.524
DOLAR 7,46
EURO 9,01
ALTIN 437,81

Uğurlamaya gelmediler! Münir Özkul'un cenazesinde büyük vefasızlık

5 Ocak tarihinde Münir Özkul hayata gözlerini yumdu. İstanbul'daki evinde 93 yaşında hayatını kaybeden Münir Özkul'un cenazesi dün Teşvikiye Camii'nden kalktı.

5 Ocak tarihinde Münir Özkul hayata gözlerini yumdu. İstanbul'daki evinde 93 yaşında hayatını kaybeden Münir Özkul'un cenazesi dün Teşvikiye Camii'nden kalktı. Binlerce kişinin katıldığı cenaze töreninde ise bazı isimlerin yer almaması dikkatleri çekti. İlyas Salman'ın da tepki gösterdiği cenaze törenine gelmeyen ünlü oyuncular ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Türk sinemasının usta ismi Münir Özkul, dün son yolculuğuna uğurlandı. Teşvikiye Camii’nde kalabalık nedeniyle izdiham yaşandı ama Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan, Burak Özçivit, Kerem Bursin, gibi yeni dönem Türkiye sinema ve televizyon dünyasının ünlü jönlerinin törende olmaması dikkat çekti.

Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’ndeki anma töreninden sonra, cenaze namazı için getirildiği Nişantaşı’ndaki Teşvikiye Camii’nde kalabalık nedeniyle izdiham yaşandı ama Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan, Burak Özçivit, Kerem Bursin gibi yeni dönem Türkiye sinema ve televizyon dünyasının ünlü jönlerinin törende olmaması dikkat çekti.

‘Hababam Sınıfı’ filminin bazı oyuncularının yanı sıra İlyas Salman, Nuri Alço ve Erhan Yazıcıoğlu gibi isimler de törene katıldı. Anmaya katılmayan son dönemin star isimlerini vefasızlıkla suçlayan Salman, “Onlar için yaşamın kalıcılığı önemli değildir. Sadece mal varlıklarını düşünürler. Günümüz sanatçılarından yetenekli olanları da var ama buraya gelmemeleri vefasızlık" dedi.