BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Uğur Deniz Yılmaz nasıl veda etti Masterchef'te kim elendi kovulan Uğur'un twitleri

Masterchef Türkiye 29 Kasım 2020 eleme gecesine Uğur Yılmaz Deniz'in vedası damga vurdu. Uğur Yılmaz Deniz twitleri ortaya çıkınca Acun Ilıcalı tarafından kovulmuştu. Uğur vedasında gözyaşlarına boğuldu, 'buraya gelecek yüzüm yoktu' dedi.

Masterchef Türkiye yarışmasında kim elenecek sorusunun yanıtından çok Uğur Yılmaz Deniz'in gidişi merak ediliyordu. Hatırlanacağı gibi geçen hafta Acun Ilıcalı, Uğur Deniz Yılmaz'ı Masterchef'ten kovduğunu duyurmuştu. Buna gerekçe olarak da büyük kısmı 2012 yılına ait olan Uğur'un edep sınırlarını aşan twitleri gösterilmişti. O dönemde henüz 18 yaşında olan Uğur, ergen dönemlerinde attığı twitlerin faturasını fenomen yarışmada ödedi. Uğur'un Masterchef'e vedası hayli dramatik oldu. 'Buraya gelmeye yüzüm yoktu, sizin yüzünüze bakmaya utandım' diyen Uğur, masaya kapanıp ağladı. İşte eleme gecesindeki Uğur'un vedası ve o twitler için yaptığı açıklamalar:

Masterchef Türkiye'de son eleme oyununu mavi takım kazanınca kırmızı takım dokunulmazlık oynadı. Bu oyunun galibi Emir olurken, Barbaros ve Eray eşit oy aldı. Bunun üzerine potaya gidecek ismi kaptan Sefa seçti ve Barbaros'u gönderdi. Daha önceki oyunlarda Uğur ile Sefa eleme potasına düşen isimler olmuştu. Herkes elenecek isimden çok Uğur'un yarışmadan nasıl gönderileceğini merak ediyordu. İzleyicinin merak ettiği kadar da oldu. Uğur'un vedası çok dramatikti. 

Masterchef eleme gecesinde ilk olarak potada olan 3 yarışmacı stüdyoya alındı. Şefler Barbaros ve Sefa'yı doğrudan yukarıya balkona gönderdiler. Acun Ilıcalı'nın kovduğu Uğur'u ise karşılarına davet ettiler. Somer Şef açıklamayı yaptı ve Uğur'a "sosyal medyada çıkan haberleri biliyorsun, senin yarışmaya devam etmenin uygun olmayacağına karar verdik. Senin görüşlerini de alalım' dedi. 

Söz konusu küfürlü twitleri 18 yaşındayken attığını belirten Uğur bin pişmandı. 'Buraya gelmeye yüzüm yoktu' diyen Uğur, ağlayarak şunları söyledi:
-2012'de sosyal medyaya başladığımda hiç aklımda böyle şeyler yoktu. Ailevi problemler yaşamıştım. O yüzden saldırgandım ve her yere saldırdım. Seneler geçtikçe olgunlaşıyor insan pişmanım. Acun medyadan ve herkesten özür diliyorum.