BIST 1.339
DOLAR 7,96
EURO 9,46
ALTIN 462,65

Ufuk Tefekler Cinayetler'in Serhan'ı Mert Fırat sosyetik sevgilisi

Sosyetik güzel İdil Fırat ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Ufak Tefek Cinayetler'in Serhan'ı Mert Fırat, İdil Fırat'ın ailesi ile tanıştı. Yakışıklı oyuncu Mert Fırat’la aşk yaşayan İdil Fırat’ın, ilişkisi için babası Önder Fırat’tan izin aldığı ortaya çıktı.

Sürpriz ilişkileri hakkında sessizliklerini koruyan Mert Fırat ile İdil Fırat, Etiler’de görüntülendi. İdil Fırat’ın kardeşi Can’ın ve dedesinin de eşlik ettiği buluşmada yeni âşıkların keyifli halleri objektiflere yansıdı.

Kısa bir süre önce yakışıklı oyuncu Mert Fırat'la aşk yaşamaya başlayan sosyetik güzel İdil Fırat, Fenerbahçe'nin eski yöneticisi olan babası Önder Fırat'ı ikna yeni sevgilisi için ikna etti. Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Öztürk’le birliktelikleri kısa süren sosyetik güzelin, oyuncu sevgililere soğuk bakan babasını, “Mert’le ciddi düşünüyoruz” diyerek ikna ettiği öğrenildi ve onay aldı.

Bir tiyatronun ortağı olan, her sezon televizyon dizisinde başrol alan Mert Fırat, uzun zamandır da banka reklamında oynayarak çok kazanan oyuncular listesinde yer alıyor.