Ufak Tefek Cinayetler'in yıldızı Gökçe Bahadır'ın yeni mesleği olay

Yaprak Dökümü'ndeki rolüyle adını televizyon dünyasına duyuran Gökçe Bahadır, şu an rol aldığı ve Star TV'de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin final yapacak olmasıyla yeni mesleğini resmen duyurdu.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezonda reytinglerde tutunamayınca 2 hafta önce final kararı almıştı. Bugün yayınlanacak 45. bölümüyle ekranlara veda etmesi beklenen dizide 'Oya' karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, final kararının ardından bambaşka bir işe imza atarak yeni mesleğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Her röportajında şarkı söylemeyi çok sevdiğinden bahseden 37 yaşındaki güzel oyuncu Gökçe Bahadır, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımla albüm çıkardığını duyurdu. Bugün tüm müzik marketlerde satışa çıkacak olan albümün, Gökçe Bahadır'ın sevenleri tarafından kapışılması bekleniyor.

VE O GÜN GELDİ ÇATTI... Albüm kapağını sevenleriyle paylaşan Gökçe Bahadır, bu fotoğrafın altına "Ve o gün geldi çattı. Sizlerle paylaşacağım için çok mutluyum. Şarkı söylemeyi hep çok sevdim, az çok biliyorsunuz. Ama bu sefer biraz farklı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Daha paylaşımlarım olacak tabi ki, bekleyin. Ben çok keyifle çalıştım. Sizin de aynı keyfi almanız dileğiyle" notunu düştü.

Ayrıca Gökçe Bahadır'ın, 'Sezen Aksu Şarkıları' adı altında çeşitli sanatçıların yer alacağı projede bir şarkı söyleyeceği beklenirken, güzel oyuncu bu işten vazgeçmişti.