Ufak Tefek Cinayetler'in yıldızı Bade İşçil: Fakire tipim müsait değil

Ufak Tefek Cinayetler'in yıldızı Bade İşçil: Fakire tipim müsait değil

Geçtiğimiz aylarda final yapan Ufak Tefek Cinayetler'de zengin Pelin karakterini canlandıran Bade İşçil, "Ben hep zengin kızı oynuyorum diyerek" yapımcılara seslendi.

Ufak Tefek Cinayetler'in yıldızı Bade İşçil: Fakire tipim müsait değil - Sayfa 1

Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere'nin başrollerini paylaştığı Ezel dizisinde adını duyuran, ardından Kuzey Güney dizisindeki karakteriyle birçok hayran kitlesi kazanan güzel oyuncu Bade İşçil, son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde zengin bir kızı canlandırmıştı.

Ufak Tefek Cinayetler'in yıldızı Bade İşçil: Fakire tipim müsait değil - Sayfa 2

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Bade İşçil'e, "Artık fakir kadını canlandırmak istiyorum" diyen Nebahat Çehre'nin sözü hatırlatıldı. Kendisinin de hep zengin kız rollerine hayat verdiğini belirten güzel oyuncu, şu şekilde yanıt verdi:

Ufak Tefek Cinayetler'in yıldızı Bade İşçil: Fakire tipim müsait değil - Sayfa 3

FAKİRE TİPİM MÜSAİT OLMUYOR: "Ben de hep zengin kızı oynuyorum. Fakire tipim müsait olmuyor heralde, bilmiyorum ki. Bunu aslında yapımcılara sormak lazım. Belki Trakya köylüsünü canlandırabilirim.”

Ufak Tefek Cinayetler'in yıldızı Bade İşçil: Fakire tipim müsait değil - Sayfa 4

Bir dönem aşırı zayıfladığı görülen Bade İşçil'in anoreksiya hastası olduğu iddia edilmişti. Bu iddiaları yalanlayan İşçiş, şu anda havalardan dolayı rahatsızlık yaşadığını dile getirdi.