Ufak Tefek Cinayetler'in şok finali sızdı! Bakın Arzu'nun katili kim?

Star TV'nin 2. sezonda aradığını bulamadığı ve reytinglerde düşüşe geçen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'de sona doğru yaklaşılıyor. 42. yeni bölümü ile 20 Kasım Salı günü ekrana gelecek dizide Arzu'nun katili ortaya mı çıkıyor?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 41. son bölümüyle ekrana geldi. Ufak Tefek Cinayetler'in son bölüm final sahnesinde Kerim Adil Sağlam, Oya'ya cep telefonundan konuşma kayıtlarını dinletti.

Kerim, Oya'yı tehdit ederek, 'Senin katil olduğunu biliyorum. Arzu'yu sen öldürdün' dedi. Arzu'yu Oya mı öldürdü? Ufak Tefek Cinayetler'in 42. yeni bölümünden ilk fragman da yayınlandı. Kerim aradığı Merve'nin karşısına çıktı. Dizide uzun zamandır görünmeyen de ortaya çıktı. İşte yeni bölümden ilk sahne...

Ufak Tefek Cinayetler'in son bölümünde, Arzu'yu anmak için Mehmet'in düzenlediği yemekte Sarmaşık sakinleri dağ evinde buluştu. Ancak Başkomiser Kemal yemeğe sürpriz bir şekilde katıldı ve cinayeti sorguladı.

Başkomiser Kemal, masadaki herkes hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı. Ufak Tefek Cinayetler'in son bölüm finalinde ise Kerim Adil Sağlam'dan Oya'ya büyük bir darbe geldi. Cep telefonundan konuşma kayıtlarını Oya'ya dinleten Kerim, 'Arzu'yu senin öldürdüğünü biliyorum. Arzu'yu sen öldürdün. Bu kayıtla polise gidersem seni içeri atarlar. Artık kafana göre hareket etmek yok. Artık kuklacı benim. Sen de benim kuklamsın' dedi. Oya bu sözler karşısında Kerim'in ne istediği sordu ve anlaşma yaptı.