BIST 1.124
DOLAR 7,66
EURO 8,91
ALTIN 458,49

Ufak Tefek Cinayetler'in Oya'sı Gökçe Bahadır Sezen Aksu'yu reddetti

2 bölüm sonra Star TV ekranlarında final yapmaya hazırlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin güzel oyuncusu Gökçe Bahadır, Sezen Aksu projesini iptal etti.

Güzelliğiyle göz dolduran ünlü oyuncu Gökçe Bahadır'ın, 'Sezen Aksu Şarkıları' adlı projede yer alıp bir şarkı söyleyeceği biliniyordu. Oyunculuğu kadar sesi de güzel olan Bahadır'ın, yoğun iş temposu nedeniyle bu projede yer alamayacağını bildirdi.

İş temposu nedeniyle projeden çekilen Gökçe Bahadır'ın başrol oynadığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi, 2 bölüm sonra ekranlara veda edecek. 2. sezonunda reytinglerde düşüş gösteren dizinin final kararı almasından sonra oyuncunun bu projeyi iptal etmesi tepkilere neden oldu.

Sezen Aksu'nun şarkılarını çeşitli sanatçıların seslendireceği proje albümü merakla bekleniyor. Albüm içerisinde Tarkan, Sertab Erener, Aşkın Nur Yengi, Şebnem Ferah, Ajda Pekkan, Levent Yüksel, Nilüfer, Şebnem Ferah, Nazan Öncel gibi ünlü sanatçıların olması bekleniyor.

Albümdeki bir şarkılık katkıyı reddeden 37 yaşındaki Gökçe Bahadır'ın bulunduğu dizinin de final yapmasının ardından, yeni projesi şimdiden merak konusu oldu.