MEDYA

Ufak Tefek Cinayetler'in final bölümü Esaretin Bedeli filminin kopyası mı?

Ufak Tefek Cinayetler 45. bölümün ardından ekranlara veda etti. Ufak Tefek Cinayetler'in final bölümünde Esaretin Bedeli ile benzerliği dikkat çekti.

Ay Yapım’ın popüler dizisi Ufak Tefek Cinayetler, yayınlanan son bölümüyle ekranlara veda etti. 45. bölümün ardından final yapan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin final bölümündeki benzerlik ise izleyicinin dikkatini çekti. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yer alan ve dünyanın en iyi filmlerinden birisi olan Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) ile sahne benzerliği dikkat çekti. İşte o sahnelerin karşılaştırılması.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar