Ufak Tefek Cinayetler'de Star TV'yi bitiren hata bu kadarına pes!

Ufak Tefek Cinayetler'de Star TV'yi bitiren hata bu kadarına pes!

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan, 32.yeni bölümü ile sezon finali yapacak olan Ufak Tefek Cinayetler'deki o hata akıl alır gibi değil. Bu ciddi mantık hatasını köşesine taşıyan Mesut Yar, bakın hangi sözlerle eleştirdi. İşte Ufak Tefek Cinayetler'de o akılalmaz hata.

Ufak Tefek Cinayetler'de Star TV'yi bitiren hata bu kadarına pes! - Sayfa 1

Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve geçtiğimiz yayın sezonunun en çok konuşulan işlerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler'deki hata 'Yok artık' dedirtti. Dizide yapılan bazı devamlılık hataları izleyci tarafından toleri edildi. Ancak bu kez yapılan hata hiç yenir yutulur cinsten değil. Aslında tüm dizinin akışını değiştirecek olan o hata, ilk başta göze çarpmadı ancak Mesut Yar, sosyal medyada konuşulan o hatayı köşesinde taşıdı.

Ufak Tefek Cinayetler'de Star TV'yi bitiren hata bu kadarına pes! - Sayfa 2

Bildiğiniz üzere, Ufak Tefek Cinayetler, bir partide camdan düşüp ölen veya önceden öldürülmüş kişininn cinayetinin olayı üzerine kurulu bir dizi. Türkiye'deki nadir işlerden biri olan Ufak Tefek Cinayetler, gerek oyuncu kadrosu gerek senaryosu ile oldukça takdirlik bir dizi olan tarihe geçti. Ancak ortada çok ciddi bir sıkıntı var. Mesut Yar o hataya köşesinde yer verdi.

Ufak Tefek Cinayetler'de Star TV'yi bitiren hata bu kadarına pes! - Sayfa 3

İŞTE MESUT YAR'IN O YAZISI “Ufak Tefek Cinayetler”de (Star TV) ortamlar karıştı. Eh dizinin sezon finaline yaklaşırken böyle düğümlenmesi beklenmedik bir şey değildi... O değil de biz “Katil kim?” ya da “Hangisi mevta oldu?” diye düşünürken ortaya ikinci ceset vakası çıktı. Kimliği pembe olduğuna göre denizde bulunan ceset bir kadına ait...

Ufak Tefek Cinayetler'de Star TV'yi bitiren hata bu kadarına pes! - Sayfa 4

Ama ben vakanın bu sezonun işi olduğunu düşünmüyorum. Sanırım izleyici olarak gelecek yıl da “Denizin dibinde Hatçem” türküsünü söyleyeceğiz... Katil kimdir bilemem! Ama şunu bilirim ki, dizinin başında Ekim’de işlenmiş bir şüpheli ölümü araştıran polis ekipleri aslında Mayıs’ta işlenen bir “yaza merhaba partisi” cinayetini irdeliyorlar...