MEDYA

Ufak Tefek Cinayetler'de Serhan ve Oya'nın kahvaltı romantizmi

Ufak Tefek Cinayetler'in 15. bölümüne Serhan ve Oya'nın aşk dolu sahneleri damga vurdu. Ufak Tefek Cinayetler dün akşam yayınlanan yeni bölümünde, Merve Serhan'ın boşanma kararıyla şok oluyorı!

Star TV'nin kısa sürede fenomen haline gelen dizisi Ufak Tefek Cinayetler 6 Şubat Salı akşamı 15. bölümüyle ekrana geldi. Ufak Tefek Cinayetler son bölümde, Oya ve Serhan'ın romantik sahneleri izleyicileri ekran başına kilitledi. Oya ve Serhan'ın aşk dolu anlarının yanısıra, Sarmaşık'ta işler karıştı. Merve Serhan'ın boşanma davasıyla şok oluyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar