BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
GÜNCEL

Uçakta rahatsızlanan yolcuya Bakan Koca müdahale etti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Ağrı'ya gidişi sırasında uçakta rahatsızlanan yolcuya müdahala etti. Baş ağrısı ve göz kararması şikayeti bulunan yolcu, Bakan Koca'nın müdahalesinin ardından normale döndü.

Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, bir dizi ziyaret için Ağrı'ya giden Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın bulunduğu uçakta yolculardan Mehmet Emin Çedrez, rahatsızlandı.

Uçakta doktor olup olmadığı yönünde anons yapılması üzerine Bakan Koca, yoğun baş ağrısı ve göz kararması şikayeti bulunan Mehmet Emin Çedrez'in yanına geçerek, ilk müdahaleyi yaptı. Çedrez’i muayene eden, nabzını kontrol eden ve sorular soran Koca, yolcunun durumu düzelene kadar yanından ayrılmadı. Baş ağrısı ve uçaktaki basınç nedeniyle fenalaştığı anlaşılan yolcunun durumu daha sonra düzeldi.

PAS GEÇMEK ZORUNDA KALDI: Öte yandan uçak, sis nedeniyle Ağrı Havaalanı'nı pas geçmek zorunda kaldı. Uçak 1,5 saat havada kaldıktan sonra Erzurum Havaalanı'na iniş yaptı. Mehmet Emin Çedrez, uçak indiğinde ambulans talebinde bulunmadı.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kan donduran olay! Asansördeki hamile kadını....
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
16 Şubat Türkiye Gündemi
Numan Kurtulmuş'tan dikkat çeken ittifak değerlendirmesi
Kandıra'da gemi karaya oturdu
Adana'da polisten kaçarken emniyetin nizamiye kapısına çarptılar
Payitaht Abdülhamid 75. bölüm fragmanı
Çocuklar Duymasın 69. bölüm fragmanı
Kadın 50. bölüm 2. fragmanı
Halka 6. bölüm 2. fragmanı
Yorumlar