DÜNYA

Uçakta panik! Bir anda alev aldı

Barcelona'dan İbiza'ya uçmaya hazırlanan uçakta şarj halinde olan telefon bir anda alev aldı. Yolcuların korku dolu anları kameraya yansıdı.

Uçakta taşınabilir pilden şarj olurken tutuşan telefon panik yarattı. Barcelona'dan İbiza'ya uçmaya hazırlanan uçakta, havalanmadan önce yaşandı. Yangın kısa sürede söndürülürken, Ryanair tüm yolcuların güvenli bir şekilde tahliye edildiğini duyurdu. Yaşanan panik anları bir yolcunun cep telefonuna kaydedildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar