Uçak videosu sonrası ilk kez göründü Kerimcan Durmaz'ın son haline bakın

Instagram hesabından mastürbasyon yaptığı bir videoyu yanlışlıkla paylaşan Kerimcan Durmaz, tepki çeken olay sonrası ilk kez bir fotoğrafını paylaştı.

Uçak seyahati sırasında paylaştığı uygunsuz bir görüntü yüzünden haftalarca linç edilen Kerimcan Durmaz, olay sonrası ilk kez bir fotoğrafını paylaştı. Yaptığı şeyden pişman olduğunu defalarca dile getiren Durmaz, son olarak arkadaşının paylaştığı bir fotoğrafı kendi hesabında yayınladı.

Yaşanan olay sonrası 4 ayrı suçtan avukatlar tarafından hakkında şikayetlerde bulunulan Kerimcan Durmaz'ın, 3 milyon takipçili Instagram hesabını kapatması da isteniyordu. Ancak hesabını kapatmayan ve geçtiğimiz hafta bir özür videosu paylaşan Durmaz, çok geçmeden bu videoyu da kaldırmıştı.

'İyiyim' mesajını verdi: Eskiden bir günde onlarca paylaşım yapan Kerimcan Durmaz, hesabından kısa bir süre hiç paylaşım yapmamıştı. Ancak önceki akşam bu fotoğrafı paylaşan Durmaz, hem kendisini merak eden takipçilerini sevindirdi, hem de yaşanan olay sonrası gülümseyerek 'iyiyim' mesajını verdi. 

Peki haftalardır konuşulan Kerimcan Durmaz, ne yapmıştı? Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Instagram’da mastürbasyon yaptığı görüntüyü paylaşmış ve bu paylaşım milyonlarca takipçisinde şok etkisi yaratmıştı.