Üç günde garanti 3 kilo verdiren kabak detoksu nasıl yapılır?

Üç günde garanti 3 kilo verdiren kabak detoksu nasıl yapılır?

Hızlı kilo verip zayıflamak isteyenlerin son günlerde gözdesi kabak detoksu, bu diyet programıyla 3 günde 3 kilo vermeniz mümkün.

Üç günde garanti 3 kilo verdiren kabak detoksu nasıl yapılır? - Sayfa 1

Kabak su içeriği fazla, kalorisi az olan yaz sebzelerinin başında geliyor. Peki kabakla 3 günde 3 kilo verebilir misiniz? Kabak detoksu ile bunun mümkün olduğu söyleniyor. Kabak detoksunda öğle ve akşam öğünlerinde kabak kullanılır. İşte 3 günlük detoksta yapmanız gerekenler.

Üç günde garanti 3 kilo verdiren kabak detoksu nasıl yapılır? - Sayfa 2

Kabak detoksu nasıl yapılır? : Oldukça düşük kalorili ve hafif kabak detoksu için, 2 adet orta boy kabağı rendeleyin. Yağsız tavada hafif pişirin. Soğutulduktan sonra 2 yemek kaşığı yoğurt ile karıştırın. İçerisine 2 adet ceviz, arzuya göre dereotu, nane, kırmızıbiber, karabiber, kekik ekleyin.

Üç günde garanti 3 kilo verdiren kabak detoksu nasıl yapılır? - Sayfa 3

Kabak detoksu öğle ve akşam yemeği olarak tüketilebilir. Bu detoks ile sabah kahvaltısında mutlaka 2 yumurta ve 1 dilim peynir ile protein; ara öğünlerde toplam 2 adet meyve seçimi ile lif alınmalıdır.

Üç günde garanti 3 kilo verdiren kabak detoksu nasıl yapılır? - Sayfa 4

3 gün bunu yapın : Kabak detoksu 3 gün uygulanmalı; hamile, emziren anne ya da kronik hastalığı olanlar uzmanlara danışmalıdır. Kabak detoksu, daha fit ve arınmış bir vücut isteyen kişiler tarafından doğru bir şekilde 3 gün uygulandığında 2-3 kilo vermeyi sağlayabilmektedir.