UBER denetimine takılan sosyetik isimler kimler? Ne yaşadılar?

UBER denetimine takılan sosyetik isimler kimler? Ne yaşadılar?

UBER araçlarına yönelik artan denetimler nedeniyle sosyetik isimler mağdur oluyormuş! Uber'in de tercih ettiği minibüsleri kullanan sosyetik isimler, eli sopalı taksicilerden de, Uber'e ceza yağdıran polislerden de çok çekiyorlarmış!..

UBER denetimine takılan sosyetik isimler kimler? Ne yaşadılar? - Sayfa 1

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın "Bitti o iş" dediği UBER'le ilgili polis sıkı denetimlere başladı... Hergün onlarca UBER aracı durdurulup ceza yazılmaya başlandı... Ancak özellikle sivil trafik ekiplerinin yaptığı UBER denetimlerinde, günlük hayatında kendilerine ait konforlu minibüs kullanan ünlü isimleri mağdur etmeye başladı. Türkiye'nin ileri gelen ailelerinin mensuplarının kullandıkları minibüs tipi araçlar da trafik denetimlerine takıldı. Denetime takılanlar arasında Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Sabancı ailesinin birçok ferdi ile Rüştü Reçber'in eşi de var...

UBER denetimine takılan sosyetik isimler kimler? Ne yaşadılar? - Sayfa 2

UBER denetimlerinde Demirören ve Sabancı ailelerinin de mağdur olduğunu yazan Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, "Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Arzu Sabancı, oğulları Hacı ve Hakan Sabancı ile Işıl Reçber'in minibüsleri de, birçok kez Uber aracı sanılıp polis kontrolüne takılmış" dedi. Bülent Cankurt'un "Sosyete UBER mağduru oldu" başlığıyla yayımlanan yazısı şöyle:

UBER denetimine takılan sosyetik isimler kimler? Ne yaşadılar? - Sayfa 3

"UBER biter mi, bitmez mi, yazılıp çiziliyor! Dünyanın En Değerli Markaları listesine bu yıl ilk kez giren UBER'in biteceğini hiç sanmıyorum. Yalnız, mağduriyetleri taksiciler gibi olmasa da, sosyetede de ciddi UBER mağdurları mevcut! (Arzu Sabancı)

UBER denetimine takılan sosyetik isimler kimler? Ne yaşadılar? - Sayfa 4

Evet, yanlış okumadınız! Konforuna düşkün oldukları için, Uber'in de tercih ettiği minibüsleri kullanan sosyetik isimler, eli sopalı taksicilerden de, Uber'e ceza yağdıran polislerden de çok çekiyorlarmış!!! (Rüştü-Işıl Reçber)