BIST 1.329
DOLAR 7,99
EURO 9,51
ALTIN 465,20

Turnike ile yıldızları parlamıştı ama kayboldular bir de son hallerine bakın

Bir dönem ekranlarda fırtınalar estiren yabancı versiyonu Tutti Frutti'den uyarlama olan Turnike'nin kızları şimdilerde neler yapıyor dersiniz. Hepsi bir dönem ekranlarda olan ancak şimdi ortalarda olmayan Turnike kızlarının son haline bakalım.

Asıl versiyonu bir Alman kanalında yayınlanıyordu, adı da Tutti Frutti'ydi. Bir dönem ekranlarda yer alıyordu. Daha sonra Türkiye versiyonu yapıldı ve adına Turnike dendi. Güner Ümit'in sunumuyla ekranlara gelen Turnike programı birçok ünlü isim çıkardı kendi içersinde o dönem anca daha sonra o isimler yok oldular. Turnike kızları dikkat çeken isimlerin başında geliyorlardı ama şimdi bir kaçı dışında kimseyi göremiyoruz...

Güner ÜMit ile özdeşleşen Turnike daha sonra yayından kalktı. Sebebi ise rahmetli Güner Ümit'in yaptığı bir gaftı. Daha sonra özür dilese de bu gafın hesabı kesildi ve televizyondan uzak kaldı. Peki Turnike kızlarına ne oldu?

Turnike'deki hostes kızlar daha sonra modellik, sunuculuk, oyunculuk gibi işler yaptı yapmasına ancak ekranlarda şuan hiç birine dair en ufak bir şey yok. Adeta yok oldular bir kaçı hariç.

Peki Turnike kızları şimdilerde neler yapıyor dersiniz? Bazıları kendi köşesine çekildi, eşiyle çocuğuyla mutlu mesut ve sakin hayatlarını sürdürüyor, bazıları ise yine ön planda. Hadi gelin bazı Turnike kızlarının son hallerine bakalım.