BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20

Türkiye'de ilgi görmeyen 'Şahsiyet' dünyanın en iyi dizileri arasına girdi

İnternet yayın platformu Puhu TV'nin fenomen dizisi Şahsiyet, dev oyuncu kadrosuna rağmen Türkiye'de beklenen ilgiyi görmeyip final yaptı. Ancak o dizi 'izlenmesi gereken dünyaca ünlü diziler' sıralamasında ilk 40'a girdi.

DÜNYANIN en büyük ve en popüler film-dizi portalı IMDb'de izleyici yorumlarıyla belirlenen TOP 250 listesine Türkiye'den bir dizi 39. sıradan girdi. O dizi, Puhu TV'de yayınlanan ancak yeterince ilgi görmeyince inal yapan 'Şahsiyet' oldu. Başrollerini Haluk Bilginer, Cansu Dere, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Necip Memili’nin paylaştığı dizide Müjde Ar ve Hümeyra gibi isimler de oynamıştı.

Puhu TV'de 17 Mart 2018 — 08 Haziran 2018 arası gösterilen 'Şahsiyet', dünyada en iyi 40 dizi arasına girdi. Dünyanın en büyük ve en popüler film-dizi portalı IMDb'de izleyici yorumlarıyla belirlenen TOP 250 listesinde Şahsiyet 39. sırada yer aldı.

Kullanıcı oylarıyla belirlenen listede 10 üzerinden 8.8 puan alan Şahsiyet, izlenmesi gereken dünyaca ünlü dizilerin sıralamasında 39. olarak yer aldı.

ÖNEMLİ SANATÇILARIN GÖZ NURU... Tek sezonluk internet dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenirken yönetmenliğini Onur Saylak yaptı, senaryosunu Hakan Günday yazdı.