Türkiye onu arıyor? Bankaya çamurlu ayakkabılarını çıkarıp giren kadın

ANKARA'dan gelen haber Türkiye'nin gündemi oldu. Lastik ayakkabıları çamurlu olan teyze bankaya onları çıkarıp girdi. Görüntüler herkesin yüreğini sarstı. Bankaya ayakkabılarını çıkarıp giren teyze Şerife Cesur'u anımsatırken kimliği merak konusu oldu.

TÜRKİYE'nin gündemine oturan çamurlu ayakkabılı kadının görüntüleri Ankara'dan geldi. Beypazarı ilçesinde bir banka şubesine gelen bir kadın, çamurlu ayakkabılarını çıkardıktan sonra içeriye giriyor. Görüntüler sosyal medyaya düşünce kadının kimliği merak konusu oldu.

Beypazarı'nda bir banka şubesinin önünde kayıtlara geçen görüntüyü olayın tanığı olan kişiler çekti. Görüntüler sosyal medyaya düşünce de gündemin ilk sırasına oturdu.

Bankaya gelen yaşlı kadın köylerde giyilen lastik ayakkabılarından giyiyor. Şubenin önünde bir anda durulayır ve ayakkabılarına bakıyor. Onların çamurlu halini görünce de herkesin yüreğini titreten şeyi yapıyor. Çamurlu ayakkabılarını çıkarıp içeriye öyle giriyor.

Yaşlı kadının bu hareketi bankada sıra bekleyen vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Yaşlı kadın işlemlerini bitirdikten sonra dışarıda bıraktığı ayakkabılarını giyerek bölgeden uzaklaştı.