BIST 4.928
DOLAR 18,65
EURO 19,71
ALTIN 1.074,13
GÜNCEL

'Türkçe ezan' cevabı beyin yaktı!

Sosyal medya için yapılan bir sokak röportajında sorulan 'Sizce Türkçe Ezan okutulmalı mı' sorusuna cevap veren vatandaşların görüntüsü sosyal medyada gündem oldu.

Sokak röportajları yapan YouTube kanalı 'Açık Ekran'da yayınlanan bir röportaj sosyal medyanın gündemine düştü. Vatandaşlara uzatılarak 'Sizce ezan Türkçe okutulmalı mı?' diye soruldu. Ancak vatandaşlardan gelen cevap akılları karıştıran beyin yakan bir türden oldu. İşte o video.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler