BIST 1.557
DOLAR 7,48
EURO 9,04
ALTIN 441,96

Turistin toplu tecavüz dehşeti! Çadırından sürükleyerek çıkardılar

RUS asıllı İngiliz turist Vasilisa Komarova, Güney Amerika'nın bir ucundaki Şili'den Kuzey Amerika'nın kutuplara en yakın noktası Alaska'ya kadar motosikletle gitmek için yola çıktı. Yolculuğun devamında bir ailenin önerisiyle bir göl kenarında çadırını kurdu. Çadırda başına gelmeyen kalmadı.

Güney Amerika'nın bir ucundaki Şili'den Kuzey Amerika'nın kutuplara en yakın noktası Alaska'ya kadar motosikletle gitmek için yola çıktı. 9 bin 600 kilometreyi kat edip Bolivya'ya geldi. Rus asıllı İngiliz turist Vasilisa Komarova, Santa Rosa'da bir ailenin yanında konakladı. Yolculuğun devamında ailenin önerisiyle bir göl kenarında çadırını kurdu.

ERKEKLERİN GÖLGESİ ÇADIRIN ÜSTÜNDEYDİ: Geceye doğru çadırına çekildi ve uykuya daldı.Saat 01.00 sularında çadırın dışında konuşan erkeklerin sesini duyunca uyandı.Üç erkek gülüşüp İspanyolca edepsiz cümleler kuruyordu. 37 yaşındaki kadın, erkeklerin söylediklerini anlayacak kadar İspanyolca biliyordu. İçlerinden biri, "Dışarı çık, parti yapıyoruz, şimdi eğlenmek için bir .... arıyoruz" dedi. Daha sonra korku filmlerini aratmayan bir görüntü belirdi. Erkeklerin gölgesi çadırın üstündeydi.

İçlerinden birisi çadırı salladı, ardından Komarova'yı sürükleyerek dışarı çıkardılar. Jose Gongora, Yery Yumacale ve Fabio Bazan isimli saldırganlar kadının göğsüne ve karnına bıçak dayadı.

Komarova karşı koymaya çabaladı, saldırganlar ise kadına şiddetli bir şekilde vurdular. Saldırganların toplu tecavüzüne uğrayan kadın ölüme terk edildi.