Tuncay Şanlı oğlunu görmek yerine Umre'ye gitti!

Geçen günlerde spor spikeri Seyhan Şaşko ile el ele görüntülenen Tuncay Şanlı’nın hamile sevgilisi Melis Sayım'ı aldattığı iddia edilmişti. Melis Sayım 4 Haziran'da doğum yaptı. Geçen günlerde baba olan eski futbolcu Tuncay Şanlı, oğlunu görmek yerine Umre'ye gitti.

Son zamanlarda özel hayatıyla ilgili zor günler geçiren Tuncay Şanlı, soluğu kutsal topraklarda aldı. Eski sevgilisi Melis Sayım'ın doğum yapmasından sonra Ömer adı verilen oğlunu görmeye gitmeyen Tuncay Şanlı'nın, bir grup arkadaşıyla birlikte Umre'ye gitmesi dikkati çekti. Kutsal topraklarda bir hafta kalan futbolcunun bir arkadaşı, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaştı.

NE OLMUŞTU?: Geçen günlerde spor spikeri Seyhan Şaşko ile el ele görüntülenen Tuncay Şanlı’nın hamile sevgilisi Melis Sayım'ı aldattığı iddia edilmişti. 'İhanet' iddiaları karşısında sessizliğini bozan Tuncay Şanlı, 'İhanet söz konusu değil. Melis Sayım eski sevgilim, bebeğin sağlıklı olarak dünyaya gelmesi ve yetişmesi için üzerime düşen her şeyi yaptım-yapacağım' açıklamasını yapmıştı.

HABERİ SEREN SERENGİL PAYLAŞTI: 9 aylık hamile olan Melis Sayım 4 Haziran'da doğum yaptı. Bir erkek bebek dünyaya getiren Melis Sayım, oğluna Ömer adını verdi. Güzel haberi sosyal medyadan duyuran Seren Serengil; 'Allah seni hep güldürsün annenle babanla geçireceğin mutlu bir ömrün olsun hoş geldin Ömercim' notuyla paylaştı.

İşte Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve arkadaşlarının Umre pozu...