TRT 1'de büyük kavga fenomen dizinin setinde ortalık fena karıştı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisinin setinde kavga çıktığı iddia edildi. Dizinin oyuncularından birinin menajer eşinin oyuncularına daha fazla rol yazdığını söyleyince kavga çıktığı iddia edildi.

TRT 1'de büyük kavga fenomen dizinin setinde ortalık fena karıştı - Sayfa 1

Dizilerine en çok sahip çıkan kanal olan TRT 1 dizileri peşi sıra sezon finalleri yaparken, kanalın en sevilen dizilerinden birinden kavga haberi geldi. Dizinin setinde kavga çıktığı, bu kavganın dizinin oyuncularından birinin işine mal olduğu iddia edildi.

116
TRT 1'de büyük kavga fenomen dizinin setinde ortalık fena karıştı - Sayfa 2

Ufuk Özkan, Ayça Varlıer ve Erkan Sever'in başrollerini paylaştığı TRT dizisi Kalk Gidelim'de, bazı oyunculara kasıtlı olarak daha fazla rol yazıldığı gerekçesiyle tartışma yaşandığı söylendi. Tartışmanın nedeni ise daha fazla rol.

216
TRT 1'de büyük kavga fenomen dizinin setinde ortalık fena karıştı - Sayfa 3

"SETTE ORTALIK KARIŞMIŞ" Habertürk'ten Mustafa Doğan'ın, "Kalk Gidelim Setinde kavga" başlıklı yazısı şöyle: "Kendi yağında kavrulan, oyuncular ve set ekibinin çalışmaktan mutlu olduğu eğlenceli bir iş. Ama duyduğuma göre huzurlu bir ortama sahip dizinin setinde geçenlerde soğuk rüzgârlar esmiş.

316
TRT 1'de büyük kavga fenomen dizinin setinde ortalık fena karıştı - Sayfa 4

Canberk'i canlandıran Onur Seyit Yaran, senarist Baykut Badem'in menajer eşinin oyuncularına daha fazla sahne yazdığını iddia etmiş. Onun sözleri Badem'in kulağına gidince de sette ortalık karışmış!

416