TRT 1 Halka dizisi için anlaşmayı yırttı! Yeni sezonda artık ekranda yok

TRT 1 Halka dizisi için anlaşmayı yırttı! Yeni sezonda artık ekranda yok

Halk dizisi TRT 1 ekranlarında ilk bölümü ile büyük ses getirmişti fakat medya kulislerinden sızan bilgiye göre Halka dizisi yeni sezonda yayınlanmayacak.

TRT 1 Halka dizisi için anlaşmayı yırttı! Yeni sezonda artık ekranda yok - Sayfa 1

TRT 1'de Halka dizisini izleyenler için kötü haber! Birinci bölümü ile büyük ses getiren ve reyting listelerine üst sıradan giren yüksek bütçeli dizi Halka'yı bu sezon bitireceği iddia edildi. Medya kulislerinden sızan son bilgiye göre yeni sezon anlaşması iptal edildi. 

TRT 1 Halka dizisi için anlaşmayı yırttı! Yeni sezonda artık ekranda yok - Sayfa 2

Salı akşamları ekrana gelen dizinin karşısında ise güçlü rakipler var. Fox'un Kadın'ı, ATV'nin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı ve TV 8'in Survivor'ı karşısında her hafta gerileyen dizi için kırmızı alarm verildi. Son yayınlanan bölümü ile Halka reyting listesinde 16. sırada yer aldı. 

TRT 1 Halka dizisi için anlaşmayı yırttı! Yeni sezonda artık ekranda yok - Sayfa 3

Başrollerinde usta oyuncuların yanı sıra genç oyuncularında olduğu dizide Hande Erçel, Serkan Çayoğlu, Nazan Kesal, Kaan Yıldırım ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarışı isimler var. 

TRT 1 Halka dizisi için anlaşmayı yırttı! Yeni sezonda artık ekranda yok - Sayfa 4

YAPIMCIDAN RESMİ AÇIKLAMA YOK: Dizinin bu sezon final yapacağı, yeni sezonda ekranda olmayacağı ise sosyal medyada büyük yer buldu. İddialar üzerine TRT'den ya da yapımcıdan resmi bir açıklama henüz gelmedi. Yine gelen son bilgilere göre dizinin kaderini önümüzdeki 3 bölüm belirleyecek.