BIST 11.156
DOLAR 33,04
EURO 35,94
ALTIN 2.551,00
GÜNCEL

TIR sürücüsü el frenini çekmeyi unutunca...

TIR'ı park edip aşağı inen sürücü, el frenini çekmeyi unutunca, TIR hareket etmeye başlıyor. Olay başka bir TIR'ın güvenlik kamerasına böyle yansıyor.

TIR'ı park edip aşağı inen sürücü, kamera açısından kayboluyor ve TIR -ne şans ki- çok yavaş bir şekilde öne doğru kaymaya başlıyor. Park eden başka bir TIR'ın güvenlik kamerasına olay böyle yansıyor.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
TIR