Tesettürsüz prenses saraydan kaçtı? Kral gay mi?..

Fas Kralı 6. Muhammed’in eşi Prenses Lalla Salma 26 hafta önce Fas Sarayı'ndan firar etti... 25 haftadır kayıp olan 2 çocuk annesi Prenses Salma'nın Yunanistan’daki Kea Adası’nda inzivaya çekildiği ortaya çıktı.

Tesettürsüz prenses saraydan kaçtı? Kral gay mi?.. - Sayfa 1

Fas Kralı 6. Muhammed’in eşi Prenses Lalla Salma, 26 haftadır kayıptı. Ancak bu sarayda telaşa neden olmadı. Çünkü 16 yıllık evli, 2 çocuk sahibi çiftin boşanacağı iddia ediliyor. Alman Bild Gazetesi’nin haberine göre, Prenses Lalla, Yunanistan’daki Kea Adası’nda yaşıyor. Sadece 2 bin 500 kişinin ikamet ettiği adada bir malikânede insanlardan uzak bir şekilde adeta inzivaya çekilen prensesin haftalık harcamasının ise 5 milyon Euro olduğu iddia edildi.

123
Tesettürsüz prenses saraydan kaçtı? Kral gay mi?.. - Sayfa 2

İspanyol Hola! Dergisi, Fas sarayına yakın kaynaklara dayandırdığı haberinde, 16 yıllık evli ve 2 çocuk sahibi çiftin boşanma hazırlıkları yaptığını ileri sürmüştü.

223
Tesettürsüz prenses saraydan kaçtı? Kral gay mi?.. - Sayfa 3

Boşanma dedikodusunun ortaya çıkmasının nedeni, Prenses Lalla’nın şubat ayında Paris’te bir kalp ameliyatı geçiren Kral Muhammed’in yanında görülmemesiydi.

323
Tesettürsüz prenses saraydan kaçtı? Kral gay mi?.. - Sayfa 4

Kral, hasta yatağı başında çocukları Veliaht Prens Moulay Hassan (14) ve Prenses Lalla Hatica (11) ile fotoğraf çektirmiş ancak eşi bu karelerde yer almamıştı.

423