GÜNCEL

Tepki yağdı! Yavru kediyi böyle tekmeledi

Son günlerde hayvanlara yapılan kötü müdahelelere bir yenisi de İzmir’de eklendi. Bir caninin kediye attığı tekme güvenlik kameralarına anbean yansıdı.

Karşıyaka Girne Caddesi’nde yaşanan olayda kimliği belirli olmayan bir vatandaş, pastanenin kapısında görülüyor. Çevrede bulunan yavru kedileri çağırdığı güvenlik kameralarına yansıyan cani, daha sonra yavru kedilerden bir tanesine tekme atıyor. Aldığı şiddetli darbenin ardından talihsiz hayvan metrelerce uzağa düşüyor. Videonun sosyal medyaya düşmesinin ardından kediye tekme atan caniye tepki yağdı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum