BIST 1.331
DOLAR 7,77
EURO 9,44
ALTIN 459,86

Telefondan Youtube'a girenlere çok önemli uyarı Türkiye'de de...

Youtube kullananlarının uzun zamandır bekledi 'internetsiz Youtube' kullanma dönemi başlıyor. Youtube Go ile artık kullanıcılar videoları kaydedip internetsiz ortamda izleyenbilecek.

Teknoloji hızla ilerliyor. Sosyal medya yarışı çığ gibi büyüyor. Sosyal medyanın ilk platformlarından biri olan Youtube devrim niteliğinde bir yeniliğe gidiyor. Bu yenilikle bakın neler olacak.

YouTube'u telefonundan izleyen herkesi ilgilendiren gelişme bu sabah yaşandı. Dünya devi, YouTube'ta video izleyen herkese bomba bir özellik sunmaya başladı. YouTube kullananların en çok şikayet ettiği noktalardan biri şüphesiz internet olmadan da YouTube'u kullanabilmek istemeleri ve yıllardır internet olmaksızın YouTube'a bağlanmayı başaramadık ve kotaları ağırlıklı olarak YouTube doldurdu.

Ancak YouTube'un hayata geçirdiği yeni uygulama, kullanıcıları büyük bir dertten kurtarıyor. Artık video izlerken internete bağlı olmak zorunda değilsiniz. Kullanıcıların YouTube’dan video indirip daha sonra internete bağlı değilken bile izlemesine ve yakındakilerle paylaşmasına izin veren YouTube Go, Türkiye ile birlikte 130’u aşkın ülkede kullanıma sunuluyor.

YouTube Go, bağlantı durumu ne olursa olsun YouTube daha fazla erişimin yanı sıra veri kullanımı üzerinde de daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. YouTube Go’da öne çıkan özelliklerse şöyle: bölgenizde trend ve popüler olan videolar YouTube Go ana ekranında yer alır, böylelikle sizin çevrenizin ilgisini çekecek videoları keşfetme imkanı bulabilirsiniz.