GÜNCEL

Teknolojinin klima ustasına sağladığı rahatlık!

İnşaat sektöründe ağır malzemelerin üst katlara çıkarılmasını kolaylaştıran lift yöntemi, her ne kadar çok güvenli gözükmese de işe yarayacağı aşikar.

İnşaat sektöründe ağır malzemelerin üst katlara çıkarılmasını kolaylaştıran lift yöntemi, her ne kadar çok güvenli gözükmese de işe yarayacağı aşikar. Paylaşılan videoda dev klima motoru saniyeler içinde monte edileceği yere çıkarılıyor.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar