BIST 1.377
DOLAR 8,09
EURO 9,75
ALTIN 460,38
MEDYA

Tek Yürek 1. bölüm fragmanı

Tek Yürek dizisi 1. bölümüyle 7 Şubat 2019 Perşembe akşamı TRT 1'de olacak. Tek Yürek'in bu hafta yayınlanacak ilk bölümünde neler yaşanacak?

Tek Yürek 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Tek Yürek'in ilk bölümünde neler olacak? Tek Yürek 7 Şubat 2019 Perşembe akşamı TRT 1'de...

Kanada’da yaşayan Halit, eşini kaybettikten sonra, kızı Deniz ve oğlu Rüzgar’la yapayalnız kalır. Buz hokeyi koçluğu yaptığı takımda oyuncusuyla yaşadığı bir olay kariyerinin son bulmasına neden olur. Çocuklarıyla İstanbul’a, babasından kalma evlerine geri döner. Tam bu sırada, semtinin Belediye Başkanıyla tesadüfen karşılaşır ve bu vesileyle de bu pistinden haberdar olur. Başkan vizyon sahibi, spora düşkün girişimci bir kişidir. Yıllar önce buz pistini kurmuş, ‘Geri Dönüşüm’ projesi kapsamında insanları paten yapmaya teşvik etmek istemiştir. Şimdi bu mekanda daha büyük işler yapma vakti gelmiştir. Bu güzel tesadüf Halit’e yeni bir fırsat verir, bir buz hokeyi takımı kuracaktır ama kimle?

Halit hiç bir zaman kolayı seçmemiştir hayatı boyunca. Takımı mahallenin delikanlılarından kurmaya karar verir. Buz hokeyinden habersiz olan gençlerden. Kardeşi ve arkadaşları için her zorluğa göğüs geren ekibin lideri, Yiğit 'Hercai', Yusuf 'Arabulucu', Oğuzhan 'Becerikli', Akif 'Çocuk kalpli', Mazlum ve mahallenin kötü adamı Sait’in naif oğlu Umut’tan.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Çocuklar Duymasın 67. bölüm fragmanı
Kadın 48. bölüm 2. fragmanı
Halka 4. bölüm 2. fragmanı
Söz 68. bölüm 2. fragmanı
Kılıçdaroğlu işkenceci Nurettin Soyer'e sahip çıktı
Bakan Kurum: 'Bütün gönüllere gireceğiz'
İçişleri Bakanı Soylu, esnaf ziyaretlerinde bulundu
'Eşim beni yatak odası görüntüleri ile tehdit ediyor'
Lise bahçesinde dehşet! Kendisini taciz eden eniştesini...
Binali Yıldırım, Barış Manço müzesini ziyaret etti
Yorumlar