Tarkan'ın yanındaki ismi tanıyabildiniz mi? Evrim geçirmiş!

Yıllar önce Tarkan ile yan yana olan fotoğrafı ortaya çıkan Murat Boz herkesi şaşırttı. Şarkıcının hayranları bile Boz'u tanımakta zorluk çekti.

Tarkan'ın yanındaki ismi tanıyabildiniz mi? Evrim geçirmiş! - Sayfa 1

MURAT Boz... Genç kızların sevgilisi, O Ses Türkiye'nin kadın yarışmacılarının yakışıklı jürisi, Aslı Enver'in sevgilisi... Ama yıllar önce Tarkan ile yan yana olan fotoğrafı ortaya çıkan Murat Boz herkesi şaşırttı. Şarkıcının hayranları bile Boz'u tanımakta zorluk çekti. Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafın hangi yılda ve nerede çekildiği ise bilinmiyor. Tarkan ile bir tekne turunda olduğu görülen Murat Boz’un yıllar içinde büyük bir değişime uğradığı net bir şekilde ortada. Murat Boz'un eski resimlerine bakanlar "Resmen evrim geçirmiş" demekten kendini alamazken, Murat Boz da zaman zaman gençlik yıllarından fotoğraflar paylaşıyor...

Tarkan'ın yanındaki ismi tanıyabildiniz mi? Evrim geçirmiş! - Sayfa 2

GERÇEKTEN DE KELMİŞ: Sevgilisi Aslı Anver'den Murat Boz'un eski fotoğrafına yorum geldi... Sosyal medyaya düşen fotoğrafları için" 20'li yaşların başındaydım galiba. Çok gençmişim. Ama siz bunu bana değil Aslı'dan yorum alın" dedi. Aslı Enver'in " Gerçekten kelmiş. Ben Murat’ı kel haliyle de seviyorum. O nasıl olursa olsun" demesi herkesi güldürdü.

Tarkan'ın yanındaki ismi tanıyabildiniz mi? Evrim geçirmiş! - Sayfa 3

Murat Boz yıllar önce Burak Kut'a vokal yaparken...

Tarkan'ın yanındaki ismi tanıyabildiniz mi? Evrim geçirmiş! - Sayfa 4

İşte Murat Boz'un geçmiş yıllara ait şaşırtan fotoğrafları...