BIST 1.198
DOLAR 7,93
EURO 9,39
ALTIN 484,41

Tarkan'dan hayranlarını üzecek haber! Kızı için vazgeçti

Ekim ayında Harbiye Açıkhava’da konser vermesi planlanan Tarkan’dan hayranlarını üzecek gelişme.

Şu sıralar Almanya’da bulunan megastar Tarkan'ın, ekim ayında yoğun istek üzerine konser serisiyle hayranlarının karşısına çıkması bekleniyordu. Hatta bu konuda sosyal medyada hastaglar açılmıştı. Müzikonair’in haberine göre; Megastar, konser vermekten son anda vazgeçti. Çünkü yeni doğan bebeği Liya ile daha çok vakit geçirmek istiyor.

EKİBİNİN ÜCRETİNİ ÖDEDİ: Tarkan, yapmayacağı 10 konser için senelerdir birlikte çalıştığı 10 kişilik müzik ekibinin kaşe ücretlerini ödedi. Ünlü şarkıcının çalışma arkadaşlarına takındığı bu davranış “İşte Megastar böyle olunur” dedirtti.

ÇİFTLİĞİNİ SATMAKTAN VAZGEÇTİ: Öte yandan Tarkan, 2004 yılında Beykoz-Öğümce Köyü’nde satın aldığı ve elden çıkarmayı düşündüğü çiftliği, değerlenince satmaktan vazgeçti. Çiftliğin, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yolunda olması ve ardından Riva Kanal Projesi’nin yanında kalması Mega Star’ı çiftliğini elinden çıkarma fikrinden vazgeçirdi.

Ayrıca Türkiye genelinde uygulanmaya başlayan ve kayıt altında olmayan yapıları, imar affından yararlandıran yapı kayıt düzenlemesinden de faydalanan Tarkan’ın 30 bin TL ödediği iddia edildi.