BIST 1.910
DOLAR 13,72
EURO 15,54
ALTIN 786,53

Tarihe damga vurmuş 1 Nisan şakaları!

Tarihe damga vurmuş 1 Nisan şakaları!

Ülkemizde de gelenek haline gelen 1 nisan şakaları, herkesin birbirine farklı farklı şakalar yaptığı ama kimisininin de bu işi abartarak başkalarına zarar vergidiği bir gün oldu. hatta öyle ki yakınlarının kötü şakalarına maruz kalan bazı vatandaşlarımızın kalp krizi, kol - bacak kırığı, intihar...

Tarihe damga vurmuş 1 Nisan şakaları!

Ülkemizde de gelenek haline gelen 1 Nisan şakaları, herkesin birbirine farklı farklı şakalar yaptığı ama kimisininin de bu işi abartarak başkalarına zarar vergidiği bir gün oldu. Hatta öyle ki yakınlarının kötü şakalarına maruz kalan bazı vatandaşlarımızın kalp krizi, kol - bacak kırığı, intihar girişimi, psikolojik sorunlar gibi vukularla hastanelere koştukları görülüyor.

Tarihe damga vurmuş 1 Nisan şakaları!

YURDUMDAN ŞAKALAR

Bisküvi arasına diş macunu

Sivri zekalı bir öğrenci arkadaşlarına öyle bir şaka hazırlamışlardır ki örnek türden. Kremalı bisküvi paketini büyük bir incelikle açıp, bisküvilerin arasındaki kremayı çıkardıktan sonra, bir tüp diş macununu bisküvilerin arasına sıkar. Macunlu bisküvi elde edip bunu tekrar paketler. Ertesi gün 1 nisan'dır, sınıfa elinde bisküvi paketi ile giren çocuk tüm arkadaşlarına bisküvi ikram eder. Aradan 30 saniye geçtikden sonra arkadaşlarından dayak yememek için kaçmaya çalışr ama gene de kurtulamaz...

Tarihe damga vurmuş 1 Nisan şakaları!

YİNE BİR SANDALYE ŞAKASI

Hastanenin acil servisine getirilen adam, arkadaşlarının yaptığı sandalye çekme şakası sonucu kalça kemiğini kırmış ve acı içinde kıvranarak acile kaldırılmıştır.

Tarihe damga vurmuş 1 Nisan şakaları!

1 NİSAN'DA ARKADAŞININ SELASINI OKUTTU

Böyle şaka mı olur demeyin, yapan yapmış. Anadolu'da bir camide sela verilir, Ölen kişi çarşıda alışveriş için dolaşırken kendi selasını duyar ve neye uğradığını şaşırır. Koşarak camiye gidip, bu şakayı kimlerin yaptığını öğrenir. Şakayı planlayanlar hayırlı arkadaşlarıdır.