BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29

'Tanrı yok, dünya uzaylıların ürettiği hologram' insanlığı sarsacak!

NASA çalışanı Dr. Rich Terrile, yaptığı araştırmalar sonucu oldukça ilgi çekici bir iddia ortaya attı. Gerçekliğimizin detaylı bir hologram olduğunu savunan R. Terille, bunun üst bir aklın sonucu olduğunu söylüyor.

NASA çalışanı Dr. Rich Terrile, yaptığı araştırmalar sonucu oldukça ilgi çekici bir iddia ortaya attı. Gerçekliğimizin detaylı bir hologram olduğunu savunan R. Terille, bunun üst bir aklın sonucu olduğunu söylüyor. Peki Dr. Rich Terrile'nin ortaya attığı bu iddia ne kadar doğru ve elinde ne gibi kanıtlarla bunu sunuyor? İşte o açıklama.

NASA da bilim adamı olarak çalışan DR. Rich Terrile araştırmaları sonucunda bizim gerçekliğimizin detaylı ve kapsamlı bir hologram olduğunu ve bunu bir uzaylı üst akıl yaptığı sonucuna vardı.

Dr. Terrile şöyle devam etti: 'Şu anda bizler kozmik bir bilgisayar yazılımı içinde bir dünyada yaşıyoruz ve bu dünyada tek bir bilinci farklı şekillerde yaşıyoruz ölüm, diye birşey yok , hayat sadece bir rüyadır. bizler sadece kendilerimizin hayalleriyiz.'

Aslında bu teori daha öncede ortaya atılmış ve adı simülasyon teorisi olarak ortaya atılmışyı. Dr. Terrile aynen Matrix gibi bir dünyada yaşadığımızı bunu da yeni yeni anlamaya başladığımız quantum fiziği ile açıklayabileceğimizi belirtti.