BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Tandır kurbanı sapkın çıktı! Eşinin boynuna ip geçirip çıplak bir halde...

Müge Anlı'nın ATV'de yayınlanan programında Abdullah Gazi Akbıyık'ın öldürülüp tandırda yakıldığı cinayetinin yeni detayları ortaya çıktı.

Müge Anlı'da geçen haftaya damga vuran tandır cinayetinde yeni gelişmeler ve yeni detaylar ortaya çıktı. Geçen hafta kızı tarafından öldürüldüğü belli olan Abdullah Gazi Akbıyık'ın eski eşi Yasemin Hanım canlı yayına bağlandı. Eski eş kocasının sapkınlıklarını anlatırken dinleyen herkes dehşete düştü. 

Geçen hafta Abdullah Gazi Akbıyık'ın kardeşleri Müge Anlı'nın canlı yayında kardeşlerinin kayıp olmasından dolayı eşi Kıymet hanımdan şüphelenmiş ama gerçek çok başka çıkmıştı. Canlı yayından sonra Müge Anlı, Gazi Abdullah'ın eşi ve büyük kızı ile görüşüp bütün gerçekler bir bir ortaya çıkarmıştı. Büyük kızı 18 Ocak gecesi annesini korumak için babasının ölümüne sebep olduğunu Müge Anlı'ya itiraf emişti. Babasını öldürdüğünü itiraf eden genç kız ve annesi için mahkeme tutuklama kararı verdi.

Bu gün ise Müge Anlı canlı yayınına gelen bir telefon bağlantısı herkes dehşete düştü. Kızı tarafından öldürülen Abdullah Gazi Akbıyık'ın eski eşi Yasemin hanım, Müge Anlı canlı yayınında kendisine yapılan işkenceyi anlattı.

SAPKIN MUAMELE: -Kıymet hanımın Abdullah Gazi Akbıyık'ın eski eşi hakkında canlı yayında anlattıklarına cevap veren Yasemin hanım, "Benimle ilgili orada anlatılanların eksiği var fazlası yok." dedi. Yasemin hanım, Abdullah Gazi Akbıyık ile evli kaldığı süre boyunca maruz kaldığı sapkın muameleyi anlatırken, oğlunun bu gerçekleri yeni öğrenmiş olmasından dolayı yaşadığı duyguları da ifade etti.