Taksideki düzenek polisi şaşkına çevirdi kumandaya basılınca

Taksideki düzenek polisi şaşkına çevirdi kumandaya basılınca

ETİLER’de durumundan şüphelenerek durdukları bir takside arama yapan polis ekipleri, kumanda ile açılan özel bölmedeki çantada çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirdi. Torbacılık yaptığı belirlenen taksici ise gözaltına alındı.

Taksideki düzenek polisi şaşkına çevirdi kumandaya basılınca - Sayfa 1

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz günlerde Etiler’de yoğun kar yağışı altında yaptıkları bir uygulamada durumundan şüphelendikleri bir taksiye “dur” ihtarında bulundu. Ardından polis ekipleri taksiciyi araçtan indirerek arama yapmaya başladı.

Taksideki düzenek polisi şaşkına çevirdi kumandaya basılınca - Sayfa 2

Yapılan aramalarda bir şey bulamayan polis, taksicinin hareketlerinden şüphelenmesi üzerine taksiyi Etiler Polis Merkezine götürdü. Yapılan inceleme sonucu herkesi şaşkına çeviren düzenek ortaya çıkarıldı.

Taksideki düzenek polisi şaşkına çevirdi kumandaya basılınca - Sayfa 3

Burada detaylı inceleme yapan polis, dışarıdan hiçbir şekilde fark edilmeyen sadece kumanda ile açılabilen özel bir bölme olduğunu gördü.

Taksideki düzenek polisi şaşkına çevirdi kumandaya basılınca - Sayfa 4

Taksideki kumandanın düğmesine basan polis, açılan bölümün içerisine gizlenmiş çantanın içerisinden çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirdi. Maddelerin ele geçirilmesinin ardından taksinin sürücüsü ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.