BIST 1.346
DOLAR 7,79
EURO 9,28
ALTIN 453,07

Tahliye olur olmaz kaçtı! Yerini bilen yok...

Çiftlik Bank ile onbinlerce kişiyi milyarlarca lira dolandırıp yurt dışına kaçan Mehmet Aydın’ın eşi Sıla Aydın tahliye olduktan sonra ortadan kayboldu. Aydın'ın nerede olduğu bilinmiyor.

ÇİFTLİK Bank'ın tosuncuğu Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın, 3 ay tutuklu kaldıktan sonra geçtiğimiz Perşembe günü sessiz sedasız tahliye edilmişti. Çiftlik Bank ile onbinlerce kişiyi milyarlarca lira dolandırıp yurt dışına kaçan Mehmet Aydın’ın eşi Sıla Aydın tahliye olduktan sonra ortadan kayboldu. Sıla Aydın’ın avukatı Abdullah Yörük, Sıla Aydın’ın uzunca bir süre ortalıklarda görünmeyi düşünmediğini ve kimsenin bilmediği bir yerde can güvenliği nedeniyle saklandığını söyledi.

Çiftlik Bank'ın tosuncuğu Mehmet Aydın onbinlerce kişiyi milyarlarca lira dolandırıp yurt dışına kaçtıktan sonra eşi Sıla AYdın tutuklanarak cezaevine konulmuştu. Sıla Aydın, 3 ay tutuklu kaldıktan sonra geçtiğimiz Perşembe günü sessiz sedasız tahliye edildi.

CAN GÜVENLİĞİ NEDENİYLE... Sıla Aydın tahliye olduktan sonra ortadan kayboldu. Sıla Aydın’ın avukatı Abdullah Yörük, Sıla Aydın’ın uzunca bir süre ortalıklarda görünmeyi düşünmediğini ve kimsenin bilmediği bir yerde can güvenliği nedeniyle saklandığını söyledi.

ÇOK YIPRANMIŞ... Bazı kişilerin Sıla Aydın’a sözlü tehditlerle saldırdıklarının altını çizen avukat Yörük, “Çok yıprandı. Çiftlik Bank ile ilgili gündeme gelmesiyle tepkileri daha çok üzerine çektiğini düşünüyor. İnsanlar bir muhatap bulamadıkları için de Sıla Aydın’ı muhatap olarak hedef gösteriyor. Oysa ki Sıla Aydın’ın şirketle hiçbir bağı yok. Güvenlik nedeniyle bilinmeyen bir yerde saklanıyor” diye konuştu.