BIST 1.144
DOLAR 8,09
EURO 9,57
ALTIN 496,41
GÜNCEL

Tacizci metrobüste suçüstü yakalandı!

İSTANBUL'da metrobüste telefonuyla genç kızın gizlice fotoğrafını çeken bir kişi suçüstü yakalandı. Şüpheli, kaçmaya çalışırken diğer yolcular kaçmasına engel oldu.

İSTANBUL'da metrobüste B.A isimli genç kız, karşı koltukta oturan adamın, gizlice kendi fotoğraflarını çektiğinden şüphelendi. Genç kızın daha sonra oturduğu koltuktan kalkarak şüphelendiği adamın arkasına geçti.

Posta'dan Mine Bozkurt'un haberine göre tacizci, telefonundan çektiği fotoğraflara bakarken genç kız, adamı suçüstü yakaladı.Genç kız, tacizciden çektiği fotoğrafı silmesini istedi ancak tacizci, ısrarla telefonunu göstermek istemedi.

YOLCULAR KAÇMASINI ENGELLEDİ: Tartışmaya bu sırada diğer yolcular da katıldı. Yolcuların 'eğer fotoğrafını çekmediysen telefonunu göster' diyerek ısrarda bulunmasının üzerinde tacizci sapık, metrobüsten kaçmaya çalıştı.

Yolculardan biri, tacizcinin önüne geçerek araçtan inmesini engelledi. Yolcuların ve mağdur genç kızın ısrarları üzerine zanlı, telefonundaki genç kıza ait fotoğrafları silerek metrobüsten indi.

GENÇ KIZ TACİZCİDEN ŞİKAYETÇİ OLACAK: Kameraya yansıyan olayda, tacizci sapığın telefonunu ısrarla göstermek istememesi ve metrobüsten inmeye çalışması, yolcuların adamı durdurması görülüyor. Tacizcinin telefonundaki genç kıza ait görüntüleri sildikten sonra metrobüsten inmesi de kameraya yansıyor. Öte yandan, genç kız tacizciden şikayetçi olacağını belirtti.

Sitene Ekle
Yorumlar