Taciz olayın Talat Bulut'u savunmuştu! Fatma Girik'ten jet dönüş

Fatma Girik, Yasak Elma dizisi setinde 19 yaşında kostüm asistanını taciz ettiği iddia edilen Talat Bulut'u savunmuştu. Bu savunma büyük yankı uyandırmıştı. Tüm bu tepkiler üzerine Fatma Girik'ten yeni bir Talat Bulut açıklaması daha geldi.

Taciz olayın Talat Bulut'u savunmuştu! Fatma Girik'ten jet dönüş - Sayfa 1

Türkiye, Talat Bulut'un taciz skandalını konuşuyor. Önce Yasak Elma dizisidne kostüm asistanı olan 19 yaşındaki genç kadının Talat Bulut'un kendisini dudaklarından öperek taciz ettiğini açıklaması, ardından Hande Ataizi ve Ezgi Baylar'ın Talat Bulut'un kendilerini taciz ettiğini açıklamaları herkesi şoke etmişti. Yeşilçam'ın efsane oyuncularından Fatma Girik ise Talat Bulut'u savunmuştu. Konu hakkında Fatma Girik'ten yeni bir açıklama geldi.

Taciz olayın Talat Bulut'u savunmuştu! Fatma Girik'ten jet dönüş - Sayfa 2

“Yasak Elma” dizisinin setinde, set çalışanı Özge Ş.’nin dizinin başrol oyuncularından Talat Bulut tarafından cinsel tacize uğradığını iddia etmişti. Yaşanan bu olayın ardından usta oyuncu Fatma Girik, “Talat öyle şey yapmaz” açıklamasında bulunmuştu ve bu açıklamada yeni tartışmaların başlamasına sebep olmuştu!

Taciz olayın Talat Bulut'u savunmuştu! Fatma Girik'ten jet dönüş - Sayfa 3

Fatma Girik, sözlerinin basına “Talat Bulut’u savundu” şeklinde yansımasının ardından şu açıklamayı yaptı: “Heyecanla meslektaşımı savundum. Çünkü kalbimden geçen buydu. Bir kez daha düşününce, o gencecik kızcağızın da hakkını yemek istemedim. İşin mahkemeye taşınması en doğrusu olmuş. Umarım adalet haklıdan yana olur.”

Taciz olayın Talat Bulut'u savunmuştu! Fatma Girik'ten jet dönüş - Sayfa 4

NE OLMUŞTU; Fatma Girik , Talat Bulut'un taciz skandalı hakkında konuşmuştu. magazin programlarını izlemediği için olaydan haberdar olmadığını söyleyen Girik, “Talat Bulut mu? Tanımaz mıyım kendisini. En sevdiğim ve en beğendiğim sanatçı. Hiç inanmam. Talat Bulut doğru düzgün bir aile babasıdır ya. Böyle bir şey imkansız. Kalıbımı basarım” demişti. Girik ayrıca kendi döneminde böyle bir taciz olayı ile asla karşılaşmadığını da belirterek, “Sevgi saygı vardı. Böyle bir şey yoktu. Çok şaşırdım” diye konuşmuştu.