BIST 1.205
DOLAR 7,89
EURO 9,28
ALTIN 482,01
HABER /  DÜNYA

Suudi Veliaht Prens Bin Selman protestolara rağmen oraya gitti!

Adı İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine karışan Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, Tunuslu halkın tepkisine rağmen Arap ülkeleri turu çerçevesinde Tunus'a gitti.

Abone ol

SUUDİ Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, Tunusluların yoğun protestolarına rağmen ülkeye geldi. Suudi Prens, Kartaca Uluslararası Havalimanında Tunus Cumhurbaşkanı El-Baci Kaid es-Sibsi tarafından karşılandı. Sibsi ve Bin Selman daha sonra Kartaca Sarayı'nda görüşme gerçekleştirdi.

Suudi prensten Cemal Kaşıkçı açıklaması: CIA'e güvenmiyoruz!

Turu İptal Etmesi İçin Protestolar Düzenlenmişti: Tunus halkı, Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine karışması ve Yemen’de insanlığa karşı suç işlemesi iddiasıyla bin Selman’ın Tunus ziyaretinin iptal etmesi için protesto düzenlemişti.

G20'ye Katılacak mı? Öte yandan Veliaht Prens Selman'ın ay sonunda Arjantin'de toplanancak olan G20 Zirvesine katılıp katılmayacağı da merak konusu oldu. Zirveye Veliaht Prens Selman'ın da katılacağı açıklansa da Arjantin'den gelen bir haberde tuttuklanma riski bulunan prensin gitme planını iptal edebileceği belirtildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Babel'i yerden yere vurdular: Sonunu hazırlıyor
Telefon taksitlerinde son tarih 31 Ocak
Beşiktaş'ta 10 futbolcu kadroda yok!
Valbuena'dan transfer itirafı: Dönme ihtimalim var
Lüks araç sürücüsü isyan ettirdi anne ile oğlu kazada öldü
Mucize Doktor 34. bölüm 2. fragmanı
Yorumlar 2 yorum