Suskunluklarını bozdular! Murat Boz'dan flaş Aslı Enver açıklaması

8 aylık bir ayrılığın ardından tekrar barışan Aslı Enver-Murat Boz çifti, sonunda suskunluğunu bozdu. Armutlu’da bir mekândan çıkarken görüntülenen ünlü popçu Murat Boz, barışma sonrası ilk kez konuştu.

Suskunluklarını bozdular! Murat Boz'dan flaş Aslı Enver açıklaması - Sayfa 1

2,5 yıllık birlikteliktelikten sonra geçtiğimiz nisan ayında yollarını ayıran Aslı Enver-Murat Boz çiftinin tekrar barıştığı gündeme gelmişti. Çıkan haberlerin ardından sessizliğini koruyan ikiliden sonunda bir açıklama geldi. Armutlu’da bir mekândan çıkarken görüntülenen ünlü popçu Murat Boz, barışma sonrası ilk kez konuştu.

Suskunluklarını bozdular! Murat Boz'dan flaş Aslı Enver açıklaması - Sayfa 2

Yakın arkadaşı Acun Ilıcalı ile yemek yiyen Boz, birliktelik sonrası ortaya çıkan fotoğraflarının ardından güzel oyuncuyla barıştığını aktardı. Aynı zamanda hayatında yeni kararlar aldığının da altını çizdi.

Suskunluklarını bozdular! Murat Boz'dan flaş Aslı Enver açıklaması - Sayfa 3

Enver ile barışması hakkındaki sorulara, “Evet barıştık, mutluyuz. Artık özel hayatım hakkında konuşmayacağım” açıklamasını yaptı. Popçu, daha fazla soru sorulmasına fırsat vermeden aracına bindi.

Suskunluklarını bozdular! Murat Boz'dan flaş Aslı Enver açıklaması - Sayfa 4

DOSTLAR ARAYA GİRDİ BARIŞTILAR: Yakın dostlarının da araya girmesiyle yeniden görüşmeye başlayan Enver ile Boz, geçtiğimiz günlerde ilişkinin adını koyup 8 ay sonra resmen barışmıştı. Hürriyet Kelebek yazarı Onur Baştürk de ayrılığın perde arkasını kaleme almıştı. İşte Baştürk'ün yazısı: