BIST 1.034
DOLAR 7,27
EURO 8,64
ALTIN 482,58
MEDYA

Survivor'daki son sürpriz ne olacak? Şok olacaksınız...

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 108. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 108. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 108. bölüm fragman videosu haberimizde.

Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 108. bölümde adaya bir yarışmacı daha veda edecek. Öte yandan Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 108. bölümde yarışmacılar ödül oyununda karşılaşacak.

SURVİVOR 107. BÖLÜM ÖZETİ Survivor son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımlarının yarışmacıları bireysel olarak dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Kuzey Kıbrıs'taki finale sayılı günler kala yarışmacılar yine kıyasıya mücadele verdi. Kadınlar dokunulmazlık oyununda Nagihan ile Damla arasındaki mücadeleyi son haftalardaki yükselen performansını devam ettiren Nagihan kazandı. Erkeklerde ise Turabi sakatlığı nedeniyle sezonu kapatmıştı. Adem ise sembol finalini kazanarak Kıbrıs'a gitmeye hak kazanan yarışmacı oldu. Anıl, Hakan ve Hilmicem arasındaki mücadeleden galip çıkan taraf Hilmicem oldu. Buna göre Nagihan ile Hilmicem hem kendilerini koruma hakkı kazanırken, hem de isim söyleme hakkı kazandılar. Eleme adayları ise Hakan, Anıl, Damla ve Turabi oldu. 

Survivor son bölüm olan Survivor 107. bölüm ada konseyinde eleme adayları belli oldu. Oylama sonucunda adaylar belli oldu. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda ismi en fazla çıkan yarışmacı Turabi ile Hakan oldu. Büyük bir sürrpriz sonrasında Hakan'ın kendi takımı tarafından isminin yazılması sürpriz oldu.

SURVİVOR 108. BÖLÜM FRAGMANI Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 108. bölümde yarışmacılar ödül oyununda karşı karşıya gelecek. Survivor yeni bölüm olan Survivor 108. bölümünde ise akşam ada konseyinde bir yarışmacı adaya veda edecek. Hakan, Anıl, Damla ve Turabi'den bir yarışmacı hayallerine veda edecek. Acun Ilıcalı, ada konseyinde yarışmacılara son sürprizi açıklıyor. Survivor 2018'in yeni bölümü bu akşam 20:00'de TV8'de...

Sitene Ekle
Yorumlar 2 yorum