BIST 9.693
DOLAR 32,50
EURO 34,69
ALTIN 2.499,53

Survivor'da kim elenecek? 17 Haziran 2018 eleme potası!

Survivor'da kim elenecek? 17 Haziran 2018 eleme potası!

TV8 sevilen yarışması Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı Turabi Çamkıran, Sema Aydemir ve Murat Ceylan arasından çıkacak. Survivor'dan elenen isim kim olacak? SMS oylaması sonuçları 18 Haziran 2018 Pazartesi akşamı açıklanacak.

Survivor'da kim elenecek? 17 Haziran 2018 eleme potası!

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı 3 isim arasından çıkacak. Bireysel rekabete dönen Survivor'da 13 Haziran 2018 Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunu yarışmacılarını eleme potasına çıkardı. Bu hafta 3 isim için toplu SMS oylaması sonuçlarına bakılacak.

Survivor'da kim elenecek? 17 Haziran 2018 eleme potası!

İlk olarak yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazdı ve yarışmacıların oyları sonucunda birinci eleme adayı Turabi Çamkıran; kızlar arasında dokunulmazlık oyununu kazanan Nagihan Karadere'nin kararıyla ikinci eleme adayı Sema Aydemir ve erkekler arasında dokunulmazlık oyununun galibi Adem Kılıççı'nın kararıyla üçüncü eleme adayı da Murat Ceylan oldu.

Survivor'da kim elenecek? 17 Haziran 2018 eleme potası!

Survivor 2018 eleme adayı Turabi Çamkıran kimdir? 1987 yılında Mersin'de doğdu. Aslen Kahramanmaraşlı. Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. Meslek olarak da terzilik yapıyordu. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi’nde okuyup mezun olamayınca Survivor All Star’dan sonra dışarıdan okuyup liseyi bitirmiştir. Turabi Çamkıran, Mersin’de amatör şekilde tekvando, boks ve Muay Thai ile uğraştı. Daha sonra profesyonel olarak Muay Thai'yi yerinde öğrenme isteği ile Tayland’a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı. Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4. sezon 'Benimle Dans Eder misin?' dans yarışmasına katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' adlı yarışmaya katıldı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Ardında Survivor All Star’a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı.