BIST 1.488
DOLAR 7,38
EURO 8,99
ALTIN 420,52

Survivor'da gitmez diye adı verilen Hakan Kanık elenince şok oldu

Survivor 2019 adasında bu hafta Türk takımından elenen isim Masterchef yarışması ile tanınan Hakan Kanık oldu.

Survivor kim elendi sorusu cevap buldu. Dokunulmazlık oyununu üst üste kaybeden Türkiye eleme adayı olarak 3 isim belirledi. Yarışmacılar önce Atakan'ın ismini verdi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Büşra, Hakan ismini verirken Yusuf ise Bora ismini verdi. Bu akşam halk oylamasında en düşük oyu alan yarışmacı adaya veda etti.

Survivor'da Hakan elenince şok oldu
Elenen halk oylamasında en düşük oyu alan yarışmacı Hakan Kanık oldu. Hakan Kanık vedasında şunları söyledi:
-"Kanıtlamam gereken çok şey var demiştim. Ama gerçekten çok erken bir veda oldu. Burada birçok şey öğrendim. Büşra'ya iki çift lafım var; Benim gitmeyeceğimi söyleyerek adımı verdiğini söylemişti. Ben gittim. Büşra'yı vicdanıyla baş başa bırakıyorum"

Hakan Kanık elendikten sonra instagram hesabından bu fotoğrafını paylaşıp altına şunları yazdı:
-Survivor maceramın sonuna geldim. Hayallerime erken veda ettiğim, sevenlerimi hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm. Adada bulunduğum süre zarfı boyunca elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdim. Henüz 19 yaşımda Survivor gibi büyük bir platformda yarışmak benim için çok gurur verici ve bir o kadar keyifliydi. Yarışma boyunca bana inanan, destekleyen tüm sevenlerime teşekkür ederim. Geride kalan arkadaşlarıma başarılar dilerim. Elbet bir gün buluşacağız bu böyle yarım kalmayacak...

Acun Ilıcalı'nın yarışmacılara sürprizi ise araba ödüllü yarışma oldu. Türk ve Yunan yarışmacıları Sabriye'nin Takımı ve Dimitra'nın Takımı olarak iki gruba ayrıldılar. Kıyasıya bir mücadelenin sonunda yarışmayı kazanan 8'e 10 Dimitra'nın Takımı oldu.

Dimitra'nın Takımı'nda bulunan yarışmacılar "Siyah mı, Beyaz mı" isimli yarışmaya katıldı. En fazla tahmini bulan yarışmacı araba ödülünü kazanacak. Türk yarışmacılardan siyah beyaz tahminini tutturan olmayınca araba ödülü için Yunanlı yarışmacılar Tony ve Panagiotis arasında gerçekleşti. Arabayı kazanan Tony oldu.

ACUN ILICALI'DAN ARABA ÖDÜLÜ MÜJDESİ

Programın sunucusu Acun Ilıcalı, yarışmacılarına müjde niteliğinde bir haber verdi. Bundan sonra her hafta araba ödülü olacağını ve toplamda 10 tane araba dağıtacaklarını söyledi.