MEDYA

Survivor'da Anıl'ın hareketi Cumali'nin tepkisini çekti!

Survivor 2018'in 5 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Anıl Berk Baki'nin hareketi Cumali Akgül'ün tepkisini çekti.

Survivor 2018'in 5 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümü ödül oyununda Anıl Berk Baki, bench'e gelirken ayağını yere vurdu ve kumlar Cumali Akgül'ün yüzüne geldi. Bu durum Cumali Akgül'ün tepkisini çekti.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar